Asus Dell Lenovo Acer Toshiba Notebook TamiriAsus Dell Lenovo Acer Toshiba Notebook Yedek Parçaları
Ankara Dell Servisi

Ankara Dell Servisi

Ankara Dell Servisi: Dell Bilgisayar ve Laptoplarda karşılaştığınız tüm arıza ve sorunların en iyi ve en hızlı halledilmesi konusunda verdiğimiz Dell Teknik Servis hizmeti ile Ankara’da hizmetlerimize ve tüm Dell müşterilerimize ulaşmaya çalışıyoruz.

''Ankara Dell Servisi için 0312 473 76 16 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.''

Dell bilgisayar ve Laptoplarda karşılaştığınız ekran sorunları, ısınma sorunları, bilgisayarın yavaşlaması sorunları gibi temel sorunların yanında anakart, ekran kartı, ram ve sabit disklerde de yaşadığınız problemlere çözümler üretiyoruz. Dell Teknik Servis alanında deneyimli ve Dell laptop ve bilgisayarlara hakim teknisyen ve çalışanlarımız sayesinde tamir işlemlerini oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Dell Bilgisayarlara Servis hizmeti veren firmalarda müşterilerin en çok dikkat ettiği konular servis hizmetlerinin fiyatlarının ne olduğu ve serviste kalan ürünün ne kadar süre sonra alınacağı oluyor. Müşterilerimizin en iyi hizmeti firmamız sayesinde alabilmesini istediğimiz için bu tür durumlara karşı aldığımız önlemlerle hizmet kalitemizi artırdık. Öncelikle firmamız ürünlerde görülen arızaların tespiti için herhangi bir ücret almamaktadır. Bunun aksini yapan pek çok firma hali hazırda müşterileri bıktırmıştır.

Dell Tamir işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirmek için firmamız en çok talep edilen Dell işlemci, Dell Şarj adaptörü, Dell ekran kartı, Dell Anakart, Dell ekran (Panel), Dell batarya gibi malzemelerini stoklarında her an bulundurmaktadır. Bu şekilde Ankara Dell servisi olarak bize teslim edilen arızalı ürünleri en kısa süreler içerisinde sorunsuz bir şekilde geri teslim ediyoruz. Dell laptop ve bilgisayarlarınızdaki sorunların çözümünde hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşmanız yeterli olacak.

Tags: Balgat Dell Servisi Ankara Dell Servisi Öveçler Dell Servisi Kızılay Dell Servisi Dikmen Dell Servisi Dell Yedek Parca Dell Teknik Servis Ankara Dell Servisi Ankara Dell Notebook Servisi Dell Laptop Servisi Dell Garanti Dell Bilgisayar Servisi Çankaya Dell Servisi

2 - 4 1 - 10 y

HİZMETLERİMİZ

Grup bilişim olarak 33 yıldır Ankara'da Yazıcı Fotokopi Projeksiyon ve Bilgisayar Tamiri ve bu cihazların yedek parça satışı ile uğraşmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com