Lenovo Notebook Tamiri Lenovo Notebook Yedek Parça

Ankara Lenovo Servisi

Ankara Lenovo Servisi olarak her zaman Lenovo Servis - Lenovo Laptop ve Notebook Tamiri - AnkaraStoklarımızda bulunan birçok yedek parça ile bilgisayarınızın eksiksiz tamiri sağlanabilmektedir. Lenovo Bilgisayar tamiri yanında gerekli bakımı da ücretsiz olarak yapılmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Ankara Lenovo servisi olarak tamir, bakım ve parça değişimi konusunda süreyi iyi kullanıyor ve siz müşterilerimizi zaman kaybından alıkoymak üzere çaba gösteriyoruz. İlk kurulduğumuz günden bu yana müşterilere teknik anlamda en verimli hizmeti vermeyi amaçlamış ve bu yolda gelişmeye devam etmekteyiz.

Bir bilgisayar verdiğiniz komutlar ile ondan yapmasını istediğiniz şeyi yapar. Ankara Lenovo Laptop servisi olarak size hayallerinizin dışında bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörün ürünlerinin çeşitli olmasına dikkat ederek, satış ve üretimimizi geliştirmek üzere çalışmalarda bulunuruz. Kurumsal veya kullanıcıya yönelik yeniliklere önem verir ve çağın getirilerinden faydalanırız.

Ankara Lenovo Servisi sizin için Profesyonel çözümler üretmeye devam ediyor

LENOVO ŞARJ ADAPTÖRÜ VE BATARYALENOVO ŞARJ ADAPTÖRÜ VE BATARYA

Lenovo Teknik Servisi: Teknoloji her gün ilerlemekte ve yenilenmekte olan bir kavramdır. Firmamızın esas görevleri arasında sektöründeki yenilikleri yakından takip etmek ve size daha verimli bir hizmet sunmak yer alır. 6/12 teknik desteğimiz ile laptopunuzun yenilenmesine katkıda bulunuyoruz.

Lenovo Servisi olarak Lenovo Notebook tamiri ve bunun yanı sıra Lenovo Laptop Servisi gibi hizmetleri yapmaktayız Ayrıca Lenovo Notebook Servisi işlerini garantili olarak yapmaktayız sizlerinde Lenovo Bilgisayar Servisi gibi ihtiyaçlarınızda Ankara Lenovo Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Öveçler Lenovo Servisi | Çankaya Lenovo Servisi | Kızılay Lenovo Servisi

2-8      1 - 10   3 - 2

HİZMETLERİMİZ

Grup bilişim olarak 33 yıldır Ankara'da Yazıcı Fotokopi Projeksiyon ve Bilgisayar Tamiri ve bu cihazların yedek parça satışı ile uğraşmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com