Ankara Hp Bilgisayar Servisi

Hp Bilgisayar Servis, Hp Notebook Servisi, Hp Bilgisayar Servis Ankara, Hp Laptop Tamiri, Hp Teknik Servisi

Ankara Hp Bilgisayar servisi, Hp Laptop ve bilgisayar tamir ve bakım işlemlerini en iyi ve en kaliteli şekilde yapmaktayız. Ankara Hp Teknik servisimize getirdiğiniz Laptop veya bilgisayarın tamir ve bakımdan sonra bilgisayarı siz bile tanıyamayacaksınız. Konusunda uzman ve usta olan ellerden geçen bilgisayarlarınız eskisinden daha hızlı daha güçlü olacaktır. İlk günkü performansını yakalayan bilgisayarlarınızı artık rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Hp Laptop ve Notebook ve bilgisayarların bakım ve onarımlarını yapmaktayız, Hp Laptop tamirinde deneyimli uzman teknik kadromuz ile teknik servislerin en önde geleni olmaya çalışmaktayız. Ankara şubemizde güler yüzlü personellerimiz sizleri kapıda karşılayarak her türlü sorununuzu dinledikten sonra en uygun çözüm yollarını üretmektedir.

Hp Bilgisayar Servisi, Laptop ve Notbook tamiri Ankara

Hp Laptop Servisi Ankara

Bilgisayarlarınızı aldığınız günden itibaren her 8 ayda bir bakımlarını yaptırmalısınız. Daha uzun süreli kullanmak istiyorsanız ilk bakımlarını siz yaptıktan sonra servislerimize getirebilirsiniz. Peki, siz nasıl bir bakım uygulayacaksınız. Mesela bilgisayarlarınızı yumuşak yerlere koyup kullanmayınız. Çünkü bulunduğu yere çöken bilgisayarınızın hava aldığı bölüm kapanacaktır, böylece bilgisayar fazla ısınmış olacaktır, daha sonra harddisk, anakart ve ekran kartınızı yakabilirsiniz. Bilgisayarın temizliğine de özen göstermelisiniz. Fanlara biriken tozlar bilgisayarınızı da yavaş çalışmasına ve aşırı ısınmasına neden olacak ve ileriki zamanlarda çok daha ciddi arızalara neden olacaktır.

Bu tedbirleri önceden aldığınız vakit bilgisayarlarınızın kullanım sürelerini artırmış olacaksınız. Ankara Hp servislerimizde fan temizliği, Windows sistem kurulumu, Data kurtarma, Hp ekran değişimi, Hp klavye değişimi, Hp anakart değişimi, Hp Hdd değişimi, Hp ekran kartı, Hp şarj adaptörü ve Hp ram artırımı yapılmaktadır. Bilgisayarınız çok ısınıyor, kendi kendine kapanıyor ise Hp teknik servisimize getirerek fan temizliğini yaptırabilirsiniz. Hem de aynı gün temizlenip geri alabilme imkânın sahipsiniz.

Hp teknik servisimizde hiçbir tamir süresi 3 günü geçmemektedir ve büyük bir bölümü aynı gün içinde yapılmaktadır. Ayrıca Ankara Hp servisimizde hazırda yedek parça bulundurması müşterilerimizin işlerini daha da kolaylaştırmaktadır. Yedek parça değişimleri sırasında en fazla 30 dakika beklersiniz.

Hp şarj cihazı satışı
Hp Lcd Ekran değişimi
Hp Anakart değişimi ve tamiri
Hp Ekran kartı değişimi ve tamiri
Hp Batarya, Pil satışı
Hp Klavye değişimi
Hp Hdd değişimi
Hp Dvd Rw değişimi ve tamiri
Hp Ram değişimi
Hp Cpu Fan değişimi ve tamiri

>>> Ankara Hp Yazıcı Servisi

HİZMETLERİMİZ

Grup bilişim olarak 33 yıldır Ankara'da Hp Yazıcı Fotokopi Projeksiyon ve Bilgisayar Tamiri ve bu cihazların yedek parça satışı ile uğraşmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com