Ankara Bilgisayar Tamir Servisi

Ankara Bilgisayar Servisi

Ankara’da 35 yıldır Bilgisayar tamiri üzerine çalışan firmamız, Başta Asus, Dell, Acer, Lenovo, Toshiba ve Msi bilgisayar tamiri bakım ve onarımlarını garantili olarak yapmakta ve kullanıcıya bilgisayar ilk günkü performansında teslim etmekteyiz.

Ankara Bilgisayar Servisi için 0312 473 76 16 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Yedek Parçaları
Anakart değişimi ve tamiri
Ekran kartı değişimi ve tamiri
Ekran (Panel) değişimi
Harddisk, Ssd değişimi
Ram değişimi ve Ram yükseltme
Klavye vs...

Ankara Bilgisayar Servisi olarak verilen hizmet çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

1- BİLGİSAYAR FORMAT İŞLEMİ: Bilgisayar neden Yavaşlar? Bilgisayarlar tıpkı insanlar gibidir. İnsanları ayakta tutan ve mikroplara karşı savaş açan temel sistemine bağışıklık sistemi denir. Bilgisayarların bağışıklık sistemi işletim sistemidir. Tıpkı insan bünyesini yok etmek isteyen mikroplar gibi bilgisayarları da çökertmek isteyen virüsler vardır.

Virüsler bilgisayarın içine yavaş yavaş işleyerek bilgisayarda önce veri kayıplarına, sonra bilgisayarın ağır ve hantal çalışmasına ve bilgisayarın parçalarının yavaş yavaş bozulup işlevini kaybetmesine neden olur. Bilgisayarların sık sık format atılıp virüsten arındırılması gerekir. Format atılan bilgisayar virüsten temizlendiği için hızlı çalışır.

Bilgisayar Window yükleme? Bilgisayarlarınıza Windows xp, Vista, windows7, windows8, işletim sistemlerinden bilgisayarınıza en uygun olan işletim sistemlerini Ankara Bilgisayar Servisi yükletebilirsiniz. Format işi bilgisayarın en hassas işlerinden birisidir. Format atacak kişinin bilgisayar konusunda uzman olması gerekir. Format esnasında oluşabilecek bir aksaklığa aniden müdahale edebilecek bilgi ve deneyime sahip olması gerekir Yoksa bilgisayarınızın herhangi bir parçası bozulabilir. Bilgisayarlarınıza doğru format atılmazsa bilgisayarınızdan tam randıman alamazsınız.

Ankara Bilgisayar Servisi çalışan elemanlar bilgisayar alanında eğitimli ve uzman kişiler olduğu için bilgisayarlarınıza format usulüne uygun şekilde atılır. Format işi için getirdiğiniz bilgisayarlarınızda başka hataların oluşmasını engellemiş olursunuz.

Firmamız Acer Servisi Asus Servisi Hp Servisi Dell Servisi Sony vaio Toshiba Lenovo Servisi Msi gibi değerli markaların tamirini bakımlarını ve parça değişimlerini kısa sürelerde yapmaktadır.

Acer Servisi Ankara      Acer Servisi Ankara      Acer Servisi Ankara      Acer Servisi Ankara

2- BİLGİSAYAR YEDEK PARÇA DESTEĞİ: Bilgisayarınızı bilgisayar servislerine tamire götürdüğünüzde başınıza gelen en sık olay bilgisayar servisinde bozulan parçasının olmaması durumudur. Bu durumda bilgisayar servisi bozulan parçasını sipariş verecektir. Bu parçanın gelmesi bazen 15 günü bulmaktadır. Bilgisayarınızı veya Laptopunuzu tamir için götürüp bilgisayarınızın 30 gün tamir sürecinde olması bilgisayarda olan işlerinizin aksamasına ve bilgisayarınızdan soğumanıza neden olur.

Başlıca Notebook ve Bilgisayarlar için süreli gerekli olan Ana kart ekran kartı, Şarj adaptörü, Batarya, Ram, Harddisk, alt ve üst kasa, Klavye gibi birçok malzemeyi Ankara Notebook servisimizde Notebook yedek parça desteğini içinde barındıran bir servistir. Bu yüzden bilgisayarlarınız ve Laptoplarınız mümkün olduğunca kısa sürede tamir edilip teslim edilir.

Laptop ve Bilgisayarınızın tamirinde zaman alan iş bilgisayarınızın arızasının tespit edilmesidir. Laptopun bozulan parçası servisimizde hemen değiştirilmez. Uzman ekibimiz bu bozulan parçanın tamir edilmesi için uğraşır. Ankara Bilgisayar Tamir Servisimizin amacı bilgisayarınızın en ucuz maliyetle tamir edilmesini sağlamaktır. Bu işten en ucuz nasıl kurtulabilirseniz bu yolla kurtulmanızı sağlamaktır. Bilgisayarınızın parçası bozulmuşsa bozulan parçayı orijinal ürünü ile değiştirir. Orijinal parçayı piyasanın çok altında bir ücret ödeyerek değiştirebilirsiniz.

3- ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ: Laptop ve Bilgisayarınız bozulduğunda hangi servise götürürseniz götürün bilgisayarınız tamir edilmese bile bilgisayarlarınızı açıp arıza tespiti yaptıkları için arıza tespit bedeli talep edebilirler. Çankaya Laptop Servisi Bu bedel 150 ile 250 lira arasında değişebilir. Bilgisayar Tamiri Ankara sizler için güzel imkânlar sunmaya devam ediyor. Bilgisayarınız uzman teknisyenlerimiz tarafından arıza tespiti için bilgisayar ünitesine alınır. Bu süre içerisinde sizler bürolarda müşteri temsilcileri çayınızı içerek hoş sohbetler yapabilirsiniz.

Bilgisayarlarınız veya laptopunuz için size küçük bir rapor hazırlanır. Bu raporun içinde sizlere bilgisayarlarınızın arızasının ne olduğu, bilgisayarınızın arızasının ne kadar ücrete mal olacağı ve bilgisayarınızın ne kadar sürede tamir edileceği bildirilir. Sizlerde dilerseniz talimatınız üzerine bilgisayarlarınız tamir işlemine alınır. Dilerseniz de bilgisayarlarınız tamir sürecine alınmadan bilgisayarınız getirdiğiniz gibi toplanıp sizlere hiçbir ücret talep etmeden teslim edilir.

Laptop Tamir Servisi

4- HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİ: Ankara Bilgisayar Servisi hizmet çeşitliliği bulabilirsiniz. Sorun ''bilgisayar tamiri'' ve bakımı ise ''Bilgisayar servisi'' Ankara Laptop tamir servisimiz yeterlidir. En güzel özelliği bilgisayarlarınızın sorunu ne olursa olsun mutlaka cevabı vardır. Bilgisayarlarınızda meydana gelebilecek yazılımsal donanımsal ya da teknik sorunlara çözüm üretilir. Bilgisayarınızın bozulan tüm parçalarını orijinalleri ile değiştirebilirsiniz. Bilgisayarınızın tam randımanlı çalışması için uğrayabileceğiniz ideal bir mekândır. Ankara en iyi bilgisayar servisleri, Ankara Asus Servisi - Ankara Dell Servisi

5 - 5     3 - 6 y

HİZMETLERİMİZ

Grup bilişim olarak 33 yıldır Ankara'da Yazıcı Fotokopi Projeksiyon ve Bilgisayar Tamiri ve bu cihazların yedek parça satışı ile uğraşmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com