Ankara Canon Servisi

Ankara Canon Servisi, Canon markalı yazıcı, fotokopi ve faks makinelerinde oluşan arıza ve sorunlar için uzman teknisyenler tarafından hizmet vermektedir. Canon cihazlarda meydana gelen arızaları en kısa sürede tespit ederek, garantili bir şekilde tamir ediyoruz. Ayrıca, Ankara Canon Servisi olarak Canon Toner dolum işlemlerini de garantili bir şekilde yapmaktayız.

Canon cihazlarda oluşan arıza ve sorunları çözmek için kaliteli ve uzman bir servis hizmeti almak oldukça önemlidir. Ankara Canon Yazıcı Servisi olarak müşterilerimize günün her saati en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Firmamızda müşterilerin memnun ayrılması her zaman ön planda tutarak, hızlı, garantili ve kaliteli hizmetimiz ile güvenilir bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Ankara Canon Servisi: Tel: 0312 473 76 16 ve Tel: 0532 357 33 51 Teknik Servis numaralarından bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Ankara Canon Yazıcı Servisi        Canon Yzıcı Tamir Servisi Ankara

Canon yazıcı, fotokopi ve faks makinelerinde meydana gelen arıza ve sorunlarınızı en kısa sürede çözerek ve tamir ederek cihazlarınızın performansını tekrar ilk günkü haline getiriyoruz. Ankara Canon Yazıcı Servisi olarak, tecrübeli teknisyenlerimiz ile Canon cihazların tamir ve bakım işlemlerini yapıyoruz. Her türlü arıza ve sorunu tespit ederek, garantili bir şekilde tamir ediyoruz.

Ankara Canon Servisi, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Canon yazıcı, fotokopi ve faks makinelerinizin arıza tespitleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca, cihazlarınızda oluşan her türlü sorun için teknik destek hizmeti de sunmaktayız. Ankara Canon Servisi olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Canon cihazlarınızda meydana gelen arızalar için Ankara Canon Servisi olarak size en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazırız. Güvenilir ve kaliteli bir iş ortağı olarak, cihazlarınızın sorunlarını en kısa sürede çözmek için buradayız.

Canon Yazıcı Servisi Ankara

Canon Mürekkepli yazıcılarda ( Print Head ) kafa açma - kafa değiştirme

Canon Teknik Servisi Ankara: Canon yazıcıların en önemli bileşenlerinden biri olan yazıcı kafası, yazıcının baskı kalitesi için oldukça önemlidir. Ancak zamanla kafa tıkanabilir, kuruyabilir veya arızalanabilir. Bu durumda, yazıcı kafasını açmak veya değiştirmek gerekebilir. Canon yazıcılarda kafa açma işlemi, yazıcı kafasındaki nozulları tıkayan kir, toz ve kurumuş mürekkebi temizleme işlemidir. Kafa açma işlemi, yazıcı kalitesinin geri kazanılması için sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Ancak, kafa açma işlemi yapmadan önce, yazıcının temizlik modunda çalıştırılması önerilir.

Canon Yazıcı Tamiri Ankara: Tel: 0312 473 76 16 ve Tel: 0532 357 33 51 Hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Canon Yazıcı Servisi Ankara - Canon Yazıcı Kafa Açma işlemi              

Ankara Canon Servisi: Canon Yazıcı kafasının değiştirilmesi ise daha ciddi bir işlemdir. Kafa değiştirme işlemi genellikle tıkanıklık sorunları çözülemediğinde veya kafa arızalandığında kullanılır. Canon yazıcılarda kafa değiştirme işlemi, yazıcının kafa bölümünün açılması ve eski kafanın yeni bir kafa ile değiştirilmesi ile yapılır.

Canon Yazıcı Tamiri Ankara: Ancak, kafa değiştirme işlemi maliyetli bir işlem olabilir ve bazen kafa açma işlemi ile sorun giderilebilir. Canon yazıcılarda kafa açma işlemi, özellikle kurumuş mürekkep nedeniyle kafanın tıkanması durumunda oldukça etkilidir. Sonuç olarak, Canon yazıcılarda kafa açma ve kafa değiştirme işlemleri, yazıcının baskı kalitesi için oldukça önemlidir. Ancak, kafa değiştirme işlemi maliyetli bir işlem olabilir, bu nedenle önce kafa açma işlemi denenebilir. Kafa açma veya değiştirme işlemlerinin profesyonel bir Canon yazıcı servisi Ankara Şubemiz tarafından yapılması önerilir.

Canon Yazıcı Tamiri Ankara

Canon 5B00 Hatası: Merhaba; eğer yazıcınız bu hataları veriyor ise cihazı servisimize getirmeniz gerekmektedir, kullanıcı olarak müdahale edebileceğiniz ve yapabileceğiniz maalesef bir şey yoktur. Canon Yazıcı Tamir Servisi olarak, bu sorunu ortalama 10 dk. ile 30 dk. içinde gerekli işlemler yapılarak yazıcınız sizlere teslim etmekteyiz.

Canon 5B00 Hatası

7 kez yanıp sönme: Yazıcı hatası oluştu. 5B00, 5B01 8 kez yanıp sönme: Yazıcı hatası oluştu. 5B00, 5B01 10 kez yanıp sönme: Yazıcıda onarım gerektiren bir hata oluşmuştur. B202, B203, B204, B205

Yukarıda yazılı ama farklı durumlarda Yazıcı hatası oluştu ise. 5011, 5012, 5050, 5200, 5400, 5700, 6500, 6800, 6801, 6900, 6901, 6902, 6910, 6911, 6930, 6931, 6932, 6933, 6936, 6937, 6938, 6940, 6941, 6942, 6943, 6944, 6945, 6946 Bu ve Buna benzer tüm hata kodların vermiş olduğu arızalar Canon servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Canon Toner Dolumu: Canon Yazıcı Toner - Kartuş Dolumu Yazıcıların Toner ve Kartuş dolumları Canon Teknik Servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

Canon Teknik Servisi    Canon Yazıcı tamiri

Canon yazıcıların birçok farklı arızası olabilir. Bazı yaygın Canon yazıcı arızaları şunları içerir:

     1. Canon Yazıcı Kağıt sıkışması: Kağıt sıkışması, yazıcının kağıdı düzgün bir şekilde besleyemediği zaman meydana gelir. Bu, yazıcıda kağıt sıkışmasına neden olabilir.
     2. Canon Yazıcı Yavaş yazdırma: Yazıcınızın donanımıyla veya yazılımıyla ilgili bir sorun olabilir. Bu, yazıcınızın çalışma hızını önemli ölçüde etkileyebilir.
     3. Yazıcı tanınmama: Bilgisayarın yazıcıyı tanımadığı zamanlar olabilir. Bu, yazılım veya donanım sorunlarından kaynaklanabilir.
     4. Canon Baskı kalitesi sorunları: Yazıcının baskı kalitesi istenilen kalitede olmadığı zamanlarda ortaya çıkar. Bu, çıktının kirli, soluk veya bozuk olduğu anlamına gelebilir.
     5. Canon Yazıcı Toner sorunları: Toner sorunları, yazıcınızın toner kartuşunun yetersiz olduğu veya boş olduğu zamanlarda meydana gelir.
     6. Canon Yazıcı Bağlantı sorunları: Yazıcınızın bilgisayara veya ağa bağlanamaması, yazıcınızın bağlantı sorunlarından kaynaklanabilir.

Bu arızaların birçoğu, yazıcınızın düzenli bakımını yaparak önlenebilir veya çözülebilir. Ancak, bu arızaların bazıları ciddi sorunlar olabilir ve uzman teknik destek gerektirebilir.

Ankara Canon Servisi 1 - 5
Ankara Canon Yazıcı Servisi 1 - 4

Ankara Yazıcı Servisi

Canon Yazıcı Servisi

Grup bilişim olarak 33 yıldır Ankara'da Canon Yazıcı Fotokopi Projeksiyon ve Bilgisayar Tamiri ve bu cihazların yedek parça satışı ile uğraşmaktayız.

Canon Teknik Servis Ankara

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com