Asus Dell Lenovo Acer Toshiba Notebook TamiriAsus Dell Lenovo Acer Toshiba Notebook Yedek Parçaları

Ankara Sony Vaio Servisi

Ankara Sony Vaio servisi olarak hizmet veren firmamız Sony Vaio marka laptop ve bilgisayarlarda ortaya çıkan tüm arıza problemlerinin en kısa sürede çözülmesi için gayretli bir şekilde çalışmaktadır. Sizlere sunduğumuz Vaio servis hizmetlerinin öncesinde gerçekleştirilen arıza tespit uygulamalarında hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Ankara Sony Vaio servisiSony Vaio Servis hizmetlerinin kaliteli bir şekilde yapılması için doğru bir arıza tespitinin yapılması büyük önem taşımaktadır. Arıza tespitinin ardından sizin bilginiz ve onayınız dahilinde servis hizmetlerimizi başlatarak en kısa sürede ürününüzü geri teslim almanıza olanak sağlıyoruz.

Ayrıca Sony Vaio Teknik Servisimizde Sony Vaio ram, Sony Vaio ekran kartı, Sony Vaio klavye, Sony Vaio batarya, Sony Vaio ram, Sony Vaio şarj adaptörü gibi ürünleri stoklarımızda bulundurarak herhangi bir yedek parça ihtiyacını bu şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Bu sayede çok uygun fiyatlarla yedek parça desteği ve servis hizmetleri alabilirsiniz. Ankara Sony Vaio servisi olarak hizmet veren firmamız Sony Vaio marka laptop ve bilgisayarlarında sorun yaşayan tüm kullanıcıları güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmetlerini sunmak üzere beklemektedir.

Dünya üzerinde marka değeri ve isminin önemine karşılık verebilecek kadar kaliteli ürünler ortaya koyabilen Sony Vaio markasının laptop ve bilgisayarları pek çok kullanıcı tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Fakat her laptop ve bilgisayarda karşılaşılabilen yoğun ve uzun süreli kullanımlara bağlı olarak ortaya çıkan farklı arızalar ve sorunlar bu cihazlarda da kendini gösterebilmektedir.

3-2

HİZMETLERİMİZ

Grup bilişim olarak 33 yıldır Ankara'da Yazıcı Fotokopi Projeksiyon ve Bilgisayar Tamiri ve bu cihazların yedek parça satışı ile uğraşmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com