Grup Bilişim - Hakkımızda

1997 yılında bilgisayar teknik servis sektöründe önemli bir boşluğu doldurmak için; Arızalı, teknolojisi eskimiş, ikinci el veya atıl durumdaki Laptop - bilgisayar ve yan ürünlerinin elden geçirilerek tekrar kullanılabilir duruma getirilmesi ve ekonomiye kazanılması için faaliyetlerine başladı. Grup Bilişim olarak zaman içerisinde sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yeni faaliyet alanlarına yöneldi.

Grup Bilişim - HakkımızdaGrup Bilişim, Teknik Servisi olarak her zaman Sorun üreten değil, sorun çözen firma prensibini benimsemiş olan Grup Bilişim, Asus Laptop ve Bilgisayarların gerek tamiri gerekse yedek parça değişimlerini müşterilerine hızlı ve sorunsuz çözümler sunmak konusundaki istikrarını her zaman korumuştur.

Uzun yıllardır elde ettiği bu güven sayesinde, sayıları her geçen gün artan binlerce kurum ve kişiye teknik servis/ürün satışı yapmaktadır. Grup Bilişim Firmamız, arızalı veya tam performansında çalışmayan atıl durumdaki bilgisayarları kullanıma kazandırarak ve sürekli artan bir istihdam oluşturarak aynı zamanda ülke ekonomisine de katkı sağlamakta ve Türkiye’de sektörün öncü firması olmaya devam etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com