Grup Bilişim - Hizmet Politikası

Grup Bilişimin olarak her zaman ana hedefi üst düzeyde müşteri memnuniyeti elde etmektir.

Şunu çok iyi bilmekteyiz ki müşteri memnuniyeti her zaman Grup Bilişime olan inancı ve devamlılık anlamında bağlılığı arttıracaktır.

Grup Bilişimin ana hedeflerinin başında Teknik Servis hizmetlerinin kalitesini arttırmak ve yedek parça çeşitliliğini sürekli geliştirmek ve arttırmaktır, Grup Bilişim olarak Teknik servisimize verilen yazıcı fotokopi, laptop ve projeksiyon cihazların sayılarını arttırmak ve bu cihazlar için erekli olan yedek parça ürün çeşitliliğini sağlamak (stokunda bulundurmak) ve bunların neticesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti arttırmak bunun neticesinde Grup Bilişime olan memnuniyeti artırmaktır. Grup Bilişim olarak Temel politikamız ise bu hedefleri, "en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak, en optimum çözümü ” gerçekleştirmektir.

Bilişim Teknik hizmetleri konusunda (Teknik Servis), dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her zaman, firmamıza telefon, faks, e-mail yoluyla bize ulaşabilir, bilgi alabilir, destek ve sorunları iletebilir, çalışma yöntemimizi örene bilir, yerinde hizmet talep edip, adresinize teslim edilmesini sağlayabilir yada sizlerle yüz yüze görüşerek öneri ve düşüncelerinizi karşılıklı olarak değerlendirmeyi talep edebilirsiniz.

Yazıcı Tamiri Ankara

ANKARA YAZICI SERVİSİ

Hp Canon Samsung Xerox Hp Oki Epson Brother Panasonic Lexmark Yazıcı makineleri tamir bakım ve parça değişileri Yazıcı Servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

Projeksiyon Tamiri Ankara

ANKARA ROJEKSIYON SERVİSİ

Optoma, İnfocus, Acer, Benq, Sony, Epson Viewsonic ve diğer markaların Projeksiyon tamirleri ve bakımları Projeksiyon Lamba değişimleri garantili yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com